Aktuálně

Nejnovější zprávy z oblasti dávkování a směšování

Získejte přehled o aktuálním dění - zde najdete informace o nových výrobcích, nadcházejících veletrzích, konferencích a sympoziích.

2019

 1. Zajímá Vás technologie přesného dávkování? Od lepidel, tmelů či maziv, až po dvou komponentní reaktivní materiály? Navštivte nás, ukážeme Vám naše zařízení v provozu.

 2. Společnost DOPAG představí na veletrhu Composites Europe 2019 měřící a směšovací technologii, která vyhoví i budoucím nárokům.

 3. DOPAG rozšiřuje produktové portfolio mazivové technologie pro výrobu automotive dílů. Novinkou je také možnost nakonfigurovat si vlastní sudové čerpadlo online.

 4. Bezkontaktní dávkování si získává příznivce především svou výkonností v aplikacích, kde nedostatek prostoru znemožňuje přístup k mazané ploše. S DOPAG si zákazníci mohou otestovat dávkovací vybavení včetně bezkontaktní technologie a to přímo na jimi specifikovaném materiálu.

 5. Díky dedikovanému obchodnímu a servisnímu zastoupení v regionu zákazníci mohou využívat rychlého a efektivního řešení svých záležitostí.

2018

 1. Zákazníci si mohou přijít vyzkoušet funkcionalitu dávkovací technologie DOPAG přímo na vlastním materiálu a poradit se s odborníky na dávkování o nejvhodnějším řešení své aplikace.

 2. Dodáváme kompletní, individuální řešení pro automatizované zpracování a aplikaci lepidel, a těsnících a zalévacích hmot.

 3. Na mezinárodním veletrhu Fakuma DOPAG představí svá dávkovací řešení celkem dvou různých aplikací. Objeví se nová dynamická míchací hlava pro utěsňování a updatovaná jednotka silcomix pro zpracování LSR.

 4. Kdy volit komorový ventil a kdy je vhodnější ventil výpustní? Zde Vám poradíme pár základních informací pro usnadnění Vašeho rozhodování.

 5. Společnost DOPAG neustále rozšiřuje celosvětovou působnost založením nové dceřiné společnost v České republice.
 6. 6.-8. března předvede DOPAG své kompletní portfolio dávkovacích řešení pro výrobu kompozitových materiálů na největší světové přehlídce kompozitů - JEC World 2018, Paříž.

2017

 1. DOPAG představí svou technologii pro výsoce výkonnou výrobu na výstavě Bondexpo.

 2. S naším novým systémem “silcomix “ naživo demonstrujeme inovativní a spolehlivou LSR technologii. Návštěvníci budou mít možnost vidět zpracování LSR materiálu zblízka.

 3. Již přes 90 let je skupina HILGER & KERN GROUP spolehlivým dodavatelem a vývojářským i servisním partnerem pro podniky z různých průmyslových odvětví. DOPAG dávkovací a směšovací technologie je momentálně hlavní obchodní sekcí.

 4. DOPAG vyvinul řadu lubriLine speciálně pro výrobu v sektoru automotive. LubriLine splňuje všechny požadavky vysoce automatizovaných aplikací maziv a olejů.

Abychom porozuměli našim zákazníkům a mohli stále zlepšovat naše služby, využívá DOPAG souborů cookies. Užíváním našich služeb souhlasíte s naším užívaním cookies.

Close