Aplikace
Přesné zpracování a přesná aplikace

Dávkovací a směšovací systémy pro Vaši aplikaci

Individualizovaná řešení pro dávkování lepidel, maziv, těsnících a zalévacích hmot

S každým zpracovávaným materiálem jsou spojeny jiné požadavky na dávkovací a míchací vybavení. DOPAG nabízí individualizovaná řešení a zaručuje tak precizní zpracování a přesnou aplikaci.

 

 

Rádi Vám poradíme

Ing. Markéta Pourová Technical Quotation Manager
+420 777 762 161
Zaslat dotaz

Přehled aplikací

  1. Ozubená kola, opěrky hlav, zámky nebo pouhá ložiska - vše musí být dobře promazáno. DOPAG nabízí optimální dávkovací systém pro všechny tyto a podobné aplikace.

  2. Lepení a utěsňování je stále populárnější metodou nešroubovaného spojování komponentů. Se systémy od DOPAG se dávkuje spolehlivě a přesně.

  3. Při zalévání se používají silikonové, polyuretanové nebo epoxidové pryskyřice v tekuté formě. DOPAG nabízí různé dávkovací a míchací systémy do výrobních procesů.

  4. Společnost DOPAG nabízí spolehlivá řešení pro výrobu komponent z kompozitů vyztužených vláknem, například RTM, navíjení kompozitních vláken, infuze, pultruze atd.

  5. Řada dynamicLine a nová dynamická směšovací hlava od DOPAG představují efektivní řešení  pro veškeré utěsňovací aplikace.

  6. DOPAG nabízí speciálně vyvinuté systémy pro dávkování tepelně vodivých materiálů jako jsou gap fillery, lepidla a tmely nebo zalévací hmoty.