Aplikace
Přesné zpracování a přesná aplikace

Dávkovací systémy pro Vaši aplikaci

Individualizovaná řešení pro dávkování lepidel, lubrikantů a těsnících hmot

S každým zpracovávaným materiálem jsou spojeny jiné požadavky na dávkovací a míchací vybavení. DOPAG nabízí individualizovaná řešení a zaručuje tak precizní zpracování a přesnou aplikaci.

 

 

Rádi Vám poradíme

Ing. Markéta Pourová Technical Quotation Manager
+420 777 762 161
Zaslat dotaz

Přehled aplikací

  1. Ozubená kola, opěrky hlav, zámky nebo pouhá ložiska - vše musí být dobře promazáno. DOPAG nabízí optimální dávkovací systém pro všechny tyto a podobné aplikace.

  2. Lepení a utěsňování je stále populárnější metodou nešroubovaného spojování komponentů. Se systémy od DOPAG se dávkuje spolehlivě a přesně.

  3. Při zalévání se používají silikonové, polyuretanové nebo epoxidové pryskyřice v tekuté formě. DOPAG nabízí různé dávkovací a míchací systémy do výrobních procesů.

  4. Společnost DOPAG nabízí spolehlivá řešení pro výrobu komponent z kompozitů vyztužených vláknem, například RTM, navíjení kompozitních vláken, infuze, pultruze atd.

  5. Poptávka po silikonových výrobcích zhotovených vstřikem tekutého silikonu se neustále zvyšuje. DOPAG pro tuto metodu zpracování speciálně vyvinul dávkovací a míchací systém silcomix.

  6. Řada dynamicLine a nová dynamická směšovací hlava od DOPAG představují efektivní řešení  pro veškeré utěsňovací aplikace.

  7. Liquid 3D printing processes like SLA or DLP require metering and mixing of two-part material. DOPAG offers systems specially designed for this purpose.

Abychom porozuměli našim zákazníkům a mohli stále zlepšovat naše služby, využívá DOPAG souborů cookies. Užíváním našich služeb souhlasíte s naším užívaním cookies.

Close