Novinky a výstavy

Získejte přehled o aktuálním dění - zde najdete informace o nových výrobcích, nadcházejících veletrzích, konferencích a sympoziích.

2018

 1. Expozice | 01.10.18 - 05.10.18 | Brno

  MSV Brno 2018

  1K dávkovací technologie DOPAG na Mezinárodním Strojírenském Veletrhu v Brně
 2. Expozice | 16.10.18 - 20.10.18 | Friedrichshafen, Německo

  Fakuma 2018

  Přijďte se seznámit s dávkovací a směšovací technologií od DOPAG na veletrhu Fakuma 2018!

 3. Kdy volit komorový ventil a kdy je vhodnější ventil výpustní? Zde Vám poradíme pár základních informací pro usnadnění Vašeho rozhodování.

 4. Společnost DOPAG neustále rozšiřuje celosvětovou působnost založením nové dceřiné společnost v České republice.
 5. 6.-8. března předvede DOPAG své kompletní portfolio dávkovacích řešení pro výrobu kompozitových materiálů na největší světové přehlídce kompozitů - JEC World 2018, Paříž.

2017

 1. DOPAG představí svou technologii pro výsoce výkonnou výrobu na výstavě Bondexpo.

 2. S naším novým systémem “silcomix “ naživo demonstrujeme inovativní a spolehlivou LSR technologii. Návštěvníci budou mít možnost vidět zpracování LSR materiálu zblízka.

 3. Již přes 90 let je skupina HILGER & KERN GROUP spolehlivým dodavatelem a vývojářským i servisním partnerem pro podniky z různých průmyslových odvětví. DOPAG dávkovací a směšovací technologie je momentálně hlavní obchodní sekcí.

 4. DOPAG vyvinul řadu lubriLine speciálně pro výrobu v sektoru automotive. LubriLine splňuje všechny požadavky vysoce automatizovaných aplikací maziv a olejů.

Abychom porozuměli našim zákazníkům a mohli stále zlepšovat naše služby, využívá DOPAG souborů cookies. Užíváním našich služeb souhlasíte s naším užívaním cookies.

Close