Novinky a výstavy

Získejte přehled o aktuálním dění - zde najdete informace o nových výrobcích, nadcházejících veletrzích, konferencích a sympoziích.

2019

 1. Bezkontaktní dávkování si získává příznivce především svou výkonností v aplikacích, kde nedostatek prostoru znemožňuje přístup k mazané ploše. S DOPAG si zákazníci mohou otestovat dávkovací vybavení včetně bezkontaktní technologie a to přímo na jimi specifikovaném materiálu.

 2. Díky dedikovanému obchodnímu a servisnímu zastoupení v regionu zákazníci mohou využívat rychlého a efektivního řešení svých záležitostí.

2018

 1. Zákazníci si mohou přijít vyzkoušet funkcionalitu dávkovací technologie DOPAG přímo na vlastním materiálu a poradit se s odborníky na dávkování o nejvhodnějším řešení své aplikace.

 2. Dodáváme kompletní, individuální řešení pro automatizované zpracování a aplikaci lepidel, a těsnících a zalévacích hmot.

 3. Na mezinárodním veletrhu Fakuma DOPAG představí svá dávkovací řešení celkem dvou různých aplikací. Objeví se nová dynamická míchací hlava pro utěsňování a updatovaná jednotka silcomix pro zpracování LSR.

 4. Kdy volit komorový ventil a kdy je vhodnější ventil výpustní? Zde Vám poradíme pár základních informací pro usnadnění Vašeho rozhodování.

 5. Společnost DOPAG neustále rozšiřuje celosvětovou působnost založením nové dceřiné společnost v České republice.
 6. 6.-8. března předvede DOPAG své kompletní portfolio dávkovacích řešení pro výrobu kompozitových materiálů na největší světové přehlídce kompozitů - JEC World 2018, Paříž.

2017

 1. DOPAG představí svou technologii pro výsoce výkonnou výrobu na výstavě Bondexpo.

 2. S naším novým systémem “silcomix “ naživo demonstrujeme inovativní a spolehlivou LSR technologii. Návštěvníci budou mít možnost vidět zpracování LSR materiálu zblízka.

 3. Již přes 90 let je skupina HILGER & KERN GROUP spolehlivým dodavatelem a vývojářským i servisním partnerem pro podniky z různých průmyslových odvětví. DOPAG dávkovací a směšovací technologie je momentálně hlavní obchodní sekcí.

 4. DOPAG vyvinul řadu lubriLine speciálně pro výrobu v sektoru automotive. LubriLine splňuje všechny požadavky vysoce automatizovaných aplikací maziv a olejů.

Abychom porozuměli našim zákazníkům a mohli stále zlepšovat naše služby, využívá DOPAG souborů cookies. Užíváním našich služeb souhlasíte s naším užívaním cookies.

Close