Zasklívání
Čisté zpracování a přesné použití

Lepení oken a fasád

Dávkovací a míchací technologie DOPAG pro lepení a utěsňování

Slepit dva rozdílné druhy materiálu není snadné, a proto jsme vyvinuli inovativní řešení, jež zajistí, že tento úkol bude proveden s jistotou a lehkostí. Ve stavebnictví existují přísné normy a směrnice vztahující se na energii a protipožární ochranu. To ztěžuje plánování celých budov, hlavně pak jejich fasádových komponentů, jako jsou dveře, okna a brány, které navíc podléhají speciálním předpisům. Kvalita výrobků závisí na spolehlivosti vlastního výrobního procesu. To platí hlavně při spojování odlišných materiálů ve výrobě oken, dveří a bran ze skla.

V oblasti výroby oken a fasád se DOPAG zaměřuje především na manuální aplikaci, ke které kromě dávkovacích a míchacích přístrojů také poskytuje rozsáhlý výběr doplňků.

Dávkovací a míchací vybavení DOPAG je vyvinuto k zajištění precizního zpracování silikonů, polyuretanů nebo polysulfidových dvoukomponentních lepidel. Při tom nejvíc záleží na přesném dosažení žádaného míchacího poměru a vysokého průtoku za minutu. Kromě preciznosti vyniká DOPAG dále i zodpovědným přístupem k neobnovitelným zdrojům, přičemž usiluje o minimalizaci odpadu a nákladů spojených s jeho likvidací. Nabízíme proto řešení, při němž se materiály mísí až těsně před aplikací a bez použití ředidel.

Rádi Vám poradíme

Tereza Nováková Business Development Manager
+420 777 762 161
Zaslat dotaz

Lepení a utěsňování je stále populárnější metodou nešroubovaného spojování komponentů. Se systémy od DOPAG se dávkuje spolehlivě a přesně.

 1. eldomix

  eldomix
  Systémy řady eldomix 100/600 jsou bezproplachové, kompaktní dávkovací systémy se zubovým čerpadlem.
 2. variomix

  variomix
  Systémy řady variomix jsou kompaktní, pneumaticky nebo hydraulicky ovládané a bezředidlové dávkovací a míchací systémy s pístovými čerpadly.
 3. vectomix

  vectomix

  Vectomix je systém pro zpracování vícesložkových médií. 

Abychom porozuměli našim zákazníkům a mohli stále zlepšovat naše služby, využívá DOPAG souborů cookies. Užíváním našich služeb souhlasíte s naším užívaním cookies.

Close