Testování dávkovacích systémů v Technologickém Centru DOPAG

Stoprocentní jistota pro Vaší aplikaci

Hledáte správné zařízení pro zpracování vašeho materiálu a chcete se ujistit, že konečný produkt splní vaše očekávání? Pro naše zákazníky provádíme testy specifických aplikací přímo v našem Technologickém Centru.

Kvalita je naší hlavní prioritou: všechna nově vyvinutá dávkovací a míchací zařízení důkladně testujeme přímo v naší laboratoři. Náš tým zkušených aplikačních inženýrů a techniků postupuje se stejnou pečlivostí i při testování konkrétních aplikací našich zákazníku s jejich definovanými materiály.

Dnešní dávkovací systémy jsou součástí komplexních výrobních řetězců, což platí několikanásobně ve vysoce automatizovaných výrobních linkách, kde záleží na dokonalé přesnosti každého kroku. Pro dosažení tak dokonalého chodu je důležité před montáží nového dávkovacího a míchacího systému zajistit, že bude s daným materiálem spolehlivě sladěn a to v jakékoli aplikaci. V našem Technologickém Centru pro Vás všechny potřebné testy rádi navzorkujeme.

Komplexní automatizované vybavení pro testování dle požadavků zákazníka
Poskytujeme komplexní produktové portfolio testovacích komponentů a systémů. Kromě různých čerpadlových možností jsou k dispozici i různé druhy míchacích systémů včetně doplňování. Dokážeme tak například zkontrolovat, že automatizovaný systém je schopen nadávkovat zákazníkův definovaný materiál dle jeho požadavků.

Prověření vlastností materiálu
Disponujeme bohatým vybavením na testování a prověřování vlastností materiálu jako např. viskozita a hustota. Na základě těchto výsledků zákazníkovi zpracujeme výstupní zprávu a doporučíme vhodný systém.

Spolupráce na bázi partnerství
V průběhu testování úzce spolupracujeme jak s Vámi, tak i s výrobcem Vašeho materiálu, kdýž bude třeba. Na základě provedeného vzorkování poskytneme odbornou laboratorní dokumentaci. V případě jakýchkoli dotazů se na nás můžete kdykoli obrátit.

Rádi Vám poradíme

Martin Kankrlík After-Sales Service
+420 778 513 337
Zaslat dotaz

Abychom porozuměli našim zákazníkům a mohli stále zlepšovat naše služby, využívá DOPAG souborů cookies. Užíváním našich služeb souhlasíte s naším užívaním cookies.

Close