DOPAG servisní služby

Všestranný servis pro váš dávkovací systém: údržba, opravy, testování, školení a mnoho dalšího

Fungující dávkovací systém je předpokladem vašeho úspěchu. Jako spolehlivý partner jsme vám k dispozici, jakmile budete potřebovat naši pomoc - od provádění testů přes údržbu a opravy dávkovacího systému až po objednávání náhradních dílů a spotřebního materiálu. Můžeme vám také poskytnout zapůjčení vybavení po nezbytnou dobu náhradou za vaše, případně jako testovací.

Servis v místě
Náš servisní tým je v případě potřeby připraven přijet k vám do provozu, ať už kvůli údržbě a opravám, nebo  pro poskytnutí kompetentního poradenství. Testování a přejímka nového stroje může nyní probíhat online v reálném čase a vy tedy nemusíte jezdit do naší mateřské firmy osobně. Naši technici vám doporučí náhradní díly, které je dobré držet skladem, abyste mohli v případě nouze rychle reagovat na vzniklou situaci ve výrobě.

Kontaktujte nás, rádi vám pomůžeme!

Rádi Vám poradíme

Jan Nožička General Manager
+420 602 426 833
Zaslat dotaz

Naše služby

E-služby

Online nabízíme řadu služeb jako testování, přejímku strojů a školení.

Věříme, že nejdůležitějším stavebním kamenem úspěšné spolupráce je dobré partnerství. Proto  všechny naše služby poskytujeme také online - ať už se jedná o rychlou a jednoduchou komunikaci v případě problémů s vaším systémem nebo pokud jde otestování a školení. V průběhu testování můžete například přesně sledovat proces prostřednictvím čtyř různých pohledů kamer. Zarezervujte si termín online a ušetřete čas a cestovní výdaje.

Mezi naše online služby patří:

  • Videopřenos přejímky (FAT) vašeho nového dávkovacího a směšovacího systému.
  • Videopřenos testování: předběžné konzultace a diskuse o cílech testů, provádění testů 
  • Odstraňování problémů
  • Školení uživatelů a údržby