Technické centrum
Zkoušky pro dávkovací technologii a dávkovací systémy

Testování a vzorkování v Centru Dávkovací Technologie

Mějte stoprocentní jistotu před investicí do nového vybavení

Hledáte ideální vybavení pro zpracovávání svého materiálu a chcete mít jistotu, že Vámi vybraná technologie bude splňovat Vaše očekávání? Našim zákazníkům umožňujeme vyzkoušet si svou aplikaci na našich produktech a to přímo v našem Centru Dávkovací Technologie v Jenči u Prahy.

Kvalita je naší hlavní prioritou: veškerá nová dávkovací a míchací zařízení jsou důkladně testována v naší laboratoři. Se stejnou pečlivostí náš tým zkušených aplikačních inženýrů a techniků přistupuje i k testování konkrétních aplikací našich zákazníků s materiály, které si sami určí.

Dávkovací systémy dnes bývají součástí komplexních výrobních procesů, což pro vysoce automatizované výrobní linky, kde záleží na dokonalé přesnosti každého kroku, platí hned několikanásobně. Abychom zajistili dokonalý chod celé výroby, je důležité před integrací nového dávkovacího a míchacího systému zajistit jeho spolehlivé slazení s daným materiálem a s ostaními částmi linky. V našem Centru pro Vás veškeré potřebné testy rádi provedeme.

Dostupnost demo vybavení dle požadavků zákazníka
Poskytujeme komplexní produktové portfolio testovacích komponentů a systémů. Kromě různých čerpadlových možností jsou k dispozici i nejrůznější druhy míchacích systémů včetně doplňování. Dokážeme tak například zkontrolovat, že automatizovaný systém je schopen nadávkovat zákazníkův definovaný materiál dle jeho požadavků.

Prověření materiálových vlastností
Máme k dispozici bohaté vybavení na testování a prověřování vlastností materiálu jako např. viskozita a hustota. Na základě těchto výsledků zákazníkovi vypracujeme výstupní zprávu a doporučíme vhodný systém.

Spolupráce na bázi partnerství
V průběhu testování úzce spolupracujeme jak s Vámi, tak i s výrobcem Vašeho materiálu, kdykoli bude třeba. Na základě provedeného vzorkování poskytneme odbornou laboratorní dokumentaci. V případě jakýchkoli dotazů se na nás můžete kdykoli obrátit.

Rádi Vám poradíme

Jan Nožička General Manager
+420 602 426 833
Zaslat dotaz

Ke stažení

  1. Formulář "Contamination protocol"

E-služby

Online nabízíme řadu služeb jako testování, přejímku strojů a školení.

Věříme, že nejdůležitějším stavebním kamenem úspěšné spolupráce je dobré partnerství. Proto  všechny naše služby poskytujeme také online - ať už se jedná o rychlou a jednoduchou komunikaci v případě problémů s vaším systémem nebo pokud jde otestování a školení. V průběhu testování můžete například přesně sledovat proces prostřednictvím čtyř různých pohledů kamer. Zarezervujte si termín online a ušetřete čas a cestovní výdaje.

Mezi naše online služby patří:

  • Videopřenos přejímky (FAT) vašeho nového dávkovacího a směšovacího systému.
  • Videopřenos testování: předběžné konzultace a diskuse o cílech testů, provádění testů 
  • Odstraňování problémů
  • Školení uživatelů a údržby