Technické služby
Údržba a opravy dávkovacích systémů DOPAG

Technické služby

Údržba a opravy: náš servisní tým je tu pro vás

Poruchu dávkovacího a míchacího systému často doprovází výpadek výrobního procesu. Abychom spolu takovým situacím předešli, nabízíme Vám prvotřídní servis našich dávkovacích a směšovacích systémů.

Náš tým kvalifikovaných a zkušených servisních techniků se postará o pravidelnou údržbu Vašeho zařízení a zajistí jeho opravu. Servis provedeme jak u Vás na místě, tak i v našem servisním centru.

Údržba
Pravidelnou údržbou dávkovacích systémů a jejich komponentů můžeme do značné míry předejít poruchám. To prodlužuje životnost systému a zajišťuje konzistentní kvalitu Vašich produktů. Jak často je nutné provést údržbu závisí na různých faktorech, jako např. používaný materiál nebo hustota výroby atd.

Během údržby naši technici zkontrolují a opraví veškeré části dávkovacího systému, jako např. čerpadlo nebo míchací hlavu a kompletně zrepasují. Následně doporučíme výměnu kritických náhradních dílů a dodáme je. V poslední fázi provedeme kontrolu funkčnosti, při které ověříme kvalitu míchacího poměru a dávkování. Tímto bude zaručena opakovatelnost Vaší výroby.

Oprava
Pokud potřebujete opravit dávkovací systém nebo systémový komponent, jsme tu pro Vás. Naši zkušení servisní technici Vaše zařízení i jeho součásti opraví a zajistí, že Vaše výroba bude i nadále probíhat bezproblémově a efektivně.

Kontaktujte nás - těšíme se na váš dotaz!

Rádi Vám poradíme

Jan Nožička General Manager
+420 602 426 833
Zaslat dotaz

Ke stažení

  1. Formulář "Contamination protocol"

E-služby

Online nabízíme řadu služeb jako testování, přejímku strojů a školení.

Věříme, že nejdůležitějším stavebním kamenem úspěšné spolupráce je dobré partnerství. Proto  všechny naše služby poskytujeme také online - ať už se jedná o rychlou a jednoduchou komunikaci v případě problémů s vaším systémem nebo pokud jde otestování a školení. V průběhu testování můžete například přesně sledovat proces prostřednictvím čtyř různých pohledů kamer. Zarezervujte si termín online a ušetřete čas a cestovní výdaje.

Mezi naše online služby patří:

  • Videopřenos přejímky (FAT) vašeho nového dávkovacího a směšovacího systému.
  • Videopřenos testování: předběžné konzultace a diskuse o cílech testů, provádění testů 
  • Odstraňování problémů
  • Školení uživatelů a údržby